servicii farmaceutice necompensate
Autoritate contractantă: Penitenciarul Bucuresti - Jilava
„servicii farmaceutice necompensate” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Penitenciarul Bucuresti - Jilava. Bugetul estimat este Max: RON 1,700.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
alle gel tub 3
amlodipina 10 mg cp 60
aspenter 75 mg cp 150
carbamazepina 200 mg cp 120
clotrimazol cr tub 1
clonazepam 2 mg cp 60
convulex 300 mg cp 180
cystone forte cp 60
depakine 500 mg cp 90
deprox 500 mg cp 60
duofilm sol fl 1
eladerm urea 10 cr tub 1
gabaran 300 mg cp 300
hepathrombin gel tub 1
linex forte cp 8
metoprolol 50 mg cp 120
neuromultivit cp 30
omeprazol 20 mg cp 30
spironolactona 25 mg cp 60
sunvert cp 60
tertensif 1.5 mg cp 60
timonil retard 300 mg cp 30
urisan cp 30
vidril sol fl 3
Condiții referitoare la contract
livrarea se face la sediul unitatii
Condiții de participare
autorizatie de farmacie
Criterii de atribuire
pretul cel mai mic pe pachet
Informații suplimentare
ofertele se depun electronic
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,700.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 85149000-5 - Servicii farmaceutice
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546417
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.