servicii farmaceutice necompensate
Autoritate contractantă: Penitenciarul Bucuresti - Jilava
„servicii farmaceutice necompensate” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Penitenciarul Bucuresti - Jilava. Bugetul estimat este Max: RON 9,009.01. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
algifen cpr 1000
ibuprofen 400 cp 2000
ciprofloxacin picaturi of fl 10
corneregel gel oft tub 2
furazolidon cp 200
loratadina 10 mg cp 200
loperamid cp 300
maxitrol picaturi oft fl 10
otis t sol auriculara fl 10
smecta plic 20
spasmocalm cp 400
clorzoxazona 250 mg cp 3000
colebil cp 200
diclofenac gel tub 100
paracetamol 500 mg cp 2000
septolete cp 2000
triferment cp 600
clotrimazol tub 50
urinex cp 240
bromhexin 12 mg cp 3000
Condiții referitoare la contract
livrarea se face la sediul unitatii
Condiții de participare
autorizatie de farmacie
Criterii de atribuire
pretul cel mai mic pe pachet
Informații suplimentare
ofertele se depun electronic
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 9,009.01
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 85149000-5 - Servicii farmaceutice
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546232
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.