SERVICII INCHIRIERE AUTOBASCULANTA
Autoritate contractantă: S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara
„SERVICII INCHIRIERE AUTOBASCULANTA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Timișoara, județul Timiș, de către S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 23,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Inchiriere autobasculanta minim 6m3, pentru 10 zile 8 ore /zi cu operator si combustibil inclus conform Invitatiei de participare
Condiții referitoare la contract
Conform prevederilor din invitatia de participare nr. 1280/03.09.2026 si modelul de contract din cadrul documentaţiei întocmite pentru această achiziţie. Documentaţia este disponibilă gratuit pe
https://horticultura.ro/achizitii-publice/
Condiții de participare
Conform prevederilor din invitatia de participare nr. 1280/03.09.2026 si modelul de contract din cadrul documentaţiei întocmite pentru această achiziţie. Documentaţia este disponibilă gratuit pe
https://horticultura.ro/achizitii-publice/
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut al ofertei ( se vor oferta toate pozitiile), se aplica ofertelor declarate corespunzatoare. Oferta este declarata corespunzatoare daca respecta cerintele minime prevazute in invitatia de ofertare si se incadreaza in valoarea estimata a achizitiei.
Informații suplimentare
Ofertantul declarat castigator va posta oferta sa admisibila castigatoare in Catalogul de produse/ servicii/lucrari din SEAP,in maxim 2 zile lucratoare . Invitatia , formular de oferta ,model contract sunt disponibile gratuit pe : www.horticultura / anunturi-licitatii. Entitatea contractanta va transmite pe e-mail , raspunsul la eventualele clarificari solicitate de operatorii economici.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 23,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 45500000-2 - Închiriere de utilaje și de echipament de construcții și de lucrări publice cu operator
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546752
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.