Servicii informare si publicitate
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL ALEXANDRIA
„Servicii informare si publicitate” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Alexandria, județul Teleorman, de către MUNICIPIUL ALEXANDRIA. Bugetul estimat este Max: RON 6,860.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestare servicii informare si publicitate, in conformitate cu prevederile Caietul de sarcini.
Condiții referitoare la contract
Durata contractului va fi pana la 31.12.2026. Contractantul va constitui garantie de buna executie in cuantum de 10% din valoarea contractului fara TVA.
Condiții de participare
Ofertele se vor transmite la adresa de email aura.pirnea@alexandria. ro sau se vor depune la Registratura institutiei din str. Dunarii, nr. 139, Alexandria, Teleorman. Ofertele se vor intocmi cu respectarea prevederilor caietului de sarcini atasat.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,860.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Alexandria, Teleorman
- CPV
- 79341000-6 - Servicii de publicitate
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1543697
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Contabilitate & Juridic în Alexandria
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.