”Servicii informare si publicitate pentru proiectul Achiziționarea de troleibuze articulate pentru îmbunătățirea și extinderea capacității transportului public de călători în Municipiul București” – cod SMIS 351096
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL BUCURESTI
„”Servicii informare si publicitate pentru proiectul Achiziționarea de troleibuze articulate pentru îmbunătățirea și extinderea capacității transportului public de călători în Municipiul București” – cod SMIS 351096” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru București, județul București, de către MUNICIPIUL BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 55,473.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
”Servicii informare si publicitate pentru proiectul Achiziționarea de troleibuze articulate pentru îmbunătățirea și extinderea capacității transportului public de călători în Municipiul București” – cod SMIS 351096 - conform cerințelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Condiții referitoare la contract
Conform cerințelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Condiții de participare
Conform cerințelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
VĂ RUGĂM CITIȚI CU ATENȚIE! Operatorii economici interesați pot transmite pe email-ul: nicoleta.popa@pmb.ro si tiberiu.mitarca@pmb.ro DOAR INTENȚIA de participare până pe data de 09.09.2025, ora: 23:30, NU VOR FI LUATE ÎN CONSIDERARE OFERTELE FINANCIARE ȘI TEHNICE TRANSMISE ODATĂ CU INTENȚIA DE PARTICIPARE LA ACHIZIȚIA DIRECTA. Până în data de 10.09.2025 ora 11:00, operatorii economici interesați vor publica în catalogul electronic SEAP un reper (poziție) pentru produse/servicii/lucrări solicitate conform cerințelor din Caietul de sarcini cu prețul pe pachet. Reperul va include codul CPV 79341000-6 numărul Anunțului publicitar și/sau denumirea prezentei achiziții. Odată cu lansarea achiziției directe (pentru toate societățile interesate) operatorii economici vor răspunde transmițând oferta tehnică/financiară (completă/detaliată), Proiect de contract, însușite prin semnătură și ștampilă.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 55,473.40
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 79341000-6 - Servicii de publicitate
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546728
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.