SERVICII MEDICALE IN SPECIALITATEA STOMATOLOGIE
Autoritate contractantă: INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI
„SERVICII MEDICALE IN SPECIALITATEA STOMATOLOGIE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Iași, județul Iași, de către INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI. Bugetul nu este specificat. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciile vor fi prestate cu respectarea cerintelor din Caietul de sarcini nr.26146 din 28.08.2026 (document incarcat la prezentul anunt). Documentatia de atribuire, inclusiv caiet de sarcini o gasi si pe site-ul oficial al Institutului de Psihiatrie ”Socola” Iași, http://socola.eu/ , în secțiunea Anunțuri – Anunțuri diverse. Valoarea finala estimată pentru servicii specifice profesiei de STOMATOLOGIE: maxim 12000 RON /luna cu un program de 7 ore/zi, respectiv 5 ZILE/saptamana.
Condiții referitoare la contract
Institutul de Psihiatrie “Socola”, Iasi va incheia un Acord-Cadru pe o perioada de 12 luni, iar contractele subsecvente vor fi atribuite lunar/trimestrial/semestrial in functie de bugetul aprobat pentru anul 2026-2027
Condiții de participare
Oferta se va depune la sediul autoritatii contractante din Soseaua Bucium nr.36, Institutul de Psihiatrie „Socola”, Iasi., Pavilion Administrativ, la Compartiment Achizitii, pana la data limita pentru depunerea ofertei: 07.09.2026, pana in ora 12.00. (un singur exemplar). Ofertele se vor depune cu respectarea intervalului orar zilnic, intre orele 08.00-12.00 si vor conține documentele solicitate in caietul de sarcini. Documentele prezentate in copie vor avea specificația “conform cu originalul”; Oferta trebuie să se încadreze în tariful maxim alocat serviciului/luna, respectiv pâna în 12000 lei/luna, pentru prestarea serviciilor in cadrul a 7 ore/zi, respectiv 5 ZILE/saptamână.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut, cu respectarea integrala a cerintelor caietului de sarcini.
Informații suplimentare
Procedura aplicată: PROCEDURA PROPRIE . Solicitarile de clarificari formulate de operatorii economici se vor transmite in scris pe e-mail achizitii@socola.eu, iar raspunsurile autoritatii contractante vor fi transmise prin e-mail sau fax la numarul indicat in solicitare, intr-un termen de 2 zile. Sursa de finanțare: CASS Iași Limba de redactare a ofertelor: română. Prețul va fi exprimat în lei, conform formularului de ofertă atașat pe site-ul oficial al Institutului de Psihiatrie ”Socola” Iași, http://socola.eu/ , în secțiunea Anunțuri – Anunțuri diverse. Prețul este ferm, pe toată perioada de valabilitate a Acordului cadru ce urmează a fi încheiat si NU se acceptă actualizarea acestuia.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Buget nedefinit
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 85121200-5 - Servicii prestate de medici specialiști
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546297
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.