SERVICII MEDICALE - INVESTIGATII MEDICALE - ELECTROFOREZA PROTEINE SERICE
Autoritate contractantă: Penitenciar Spital Bucuresti Jilava
„SERVICII MEDICALE - INVESTIGATII MEDICALE - ELECTROFOREZA PROTEINE SERICE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Penitenciar Spital Bucuresti Jilava. Bugetul estimat este Max: RON 100.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii medicale - investigatii medicale - ELECTROFOREZA PROTEINE SERICE 1 serviciu - 100.00 lei fara TVA Documentele de calificare necesare, care vor însoți oferta, sunt: - dovada deținerii sediului sau punctului de lucru în Municipiul București sau județul Ilfov; -document edificator prin care să dovedească o formă de înregistrare, precum și faptul că are înscris în obiectul de activitate, o activitate corespunzătoare cu prestarea de servicii de analize medicale ce fac obiectul achizitiei publice ( certificat ONRC, certificat de înregistrare fiscală); - document care să dovedească autorizarea de funcționare pentru activitățile care fac obiectul contractului de achiziție publică, valabil la data limită de depunere a ofertelor ( autorizația sanitară de funcționare eliberată de Ministerul Sănătății-Direcția de Sănătate Publică); - document care atestă autorizarea si acreditarea laboratorului în care se vor presta serviciile ce fac obiectul achizitiei publice; -propunerea tehnico-financiară din care să rezulte tarifele aferente serviciului de ELECTROFOREZA PROTEINE SERICE.
Condiții referitoare la contract
-
Condiții de participare
Plata se va efectua in cont de TREZORERIE la 30 de zile de la data facturii si receptiei serviciului. Ofertele de pret se vor transmite la adresa de e-mail: psbachizitii@anp.gov.ro, pana la data de 03.09.2026, ORA 10:00 prestarea serviciului se va efectua in baza solicitarii scrise transmisa de catre autoritatea contractanta.
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT
Informații suplimentare
Pentru informatii suplimentare desemnam ca persoana de contact pe domnisoara Raluca BELEAUA, telefon 0767449127, 021 457.01.81 int. 252 fax: 457.01.54, e-mail: psbachizitii@anp.gov.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 100.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- București, București
- CPV
- 85148000-8 - Servicii de analize medicale
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546308
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.