Servicii mentenanță fibră optică
Autoritate contractantă: Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA
„Servicii mentenanță fibră optică” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Mediaș, județul Sibiu, de către Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA. Bugetul estimat este Max: RON 249,988.61. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii mentenanță fibră optică conform documentatiei tehnice
Condiții referitoare la contract
Conform clauzelor din draftul de contract atasat caietului de sarcini. Valabilitatea ofertei minim 60 zile. Eventualele solicitari de clarificare, se vor transmite pana cel tarziu in 03.09.2026 ora 12:00
Condiții de participare
Ofertantii participanti trebuie sa dețină poziții de catalog SEAP valide.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Ofertele (financiara + tehnica) se transmit prin e-mail la adresa : manuela.veber@transgaz.ro . La tra nsmiterea ofertei prin e- m ail, se va solicita confirmare de primire.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 249,988.61
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Mediaș, Sibiu
- CPV
- 50331000-4 - Servicii de reparare și de întreținere a liniilor de telecomunicații
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546064
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.