Servicii pentru evenimente necesare organizării proiectului ProEtnica 2026 - Festival Intercultural Sighișoara, care va avea loc în Sighișoara, jud. Mureș, în perioada 26-30 august 2026.
Autoritate contractantă: SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI
„Servicii pentru evenimente necesare organizării proiectului ProEtnica 2026 - Festival Intercultural Sighișoara, care va avea loc în Sighișoara, jud. Mureș, în perioada 26-30 august 2026.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 1, județul București, de către SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI. Bugetul estimat este Max: RON 206,595.04. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 206,595.04
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 79952000-2 - Servicii pentru evenimente
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 16 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1539821
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 16 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.