Servicii pentru evenimente proiect PEO312422
Autoritate contractantă: Universitatea de Vest din Timisoara
„Servicii pentru evenimente proiect PEO312422” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Timișoara, județul Timiș, de către Universitatea de Vest din Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 40,119.01. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
servicii conform caietului de sarcini si solicitarii de oferta care pot fi accesate pe platforma https://achizitii.uvt.ro . Toată procedura de ofertare se desfășoară accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro
Condiții referitoare la contract
serviciile vor fi prestate conform cerintelor prevazute in caietul de sarcini. Plata serviciilor se face cu OP prin Trezorerie, pe baza facturii fiscale conform contractului, dupa receptionarea lor, in termen de maxim 30 zile. Perioada de valabilitate a ofertei va fi de minim 30 de zile.
Condiții de participare
Oferta ferma, semnata si stampilata, intocmita in lei, se va transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro, sectiunea ofertare
Ofertele incomplete sau care nu vor respecta cerinţele de mai sus nu vor fi supuse analizei.
Ofertele care nu corespund cerintelor din caietul de sarcini vor fi declarate neconforme
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
orice solicitare de clarificari si raspunsurile la clarificari se vor transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 40,119.01
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 79952000-2 - Servicii pentru evenimente
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546371
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.