BizzLink
Se încarcă...

Servicii pentru organizare „1 Octombrie- Ziua Internationala a Persoanelor Varstnice”(meniu festiv si sarbatorirea cuplurilor care au implinit 50 de ani de casatorie)

Autoritate contractantă: ORASUL TICLENI

„Servicii pentru organizare „1 Octombrie- Ziua Internationala a Persoanelor Varstnice”(meniu festiv si sarbatorirea cuplurilor care au implinit 50 de ani de casatorie)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Orș. Țicleni, județul Gorj, de către ORASUL TICLENI. Bugetul estimat este Max: RON 66,115.70. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Obiectul contractului il constituie prestarea de servicii pentru organizare „1 Octombrie- Ziua Internationala a Persoanelor Varstnice”(meniu festiv si sarbatorirea cuplurilor care au implinit 50 de ani de casatorie) cu respectarea cerintelor impuse in caiet de sarcini nr.9773 din 21.08.2026 pentru un numar de 11 cupluri sarbatorite si un total de 553 persoane.

Condiții referitoare la contract

Conform Invitatie de participare nr.10099 din 31.08.2026, caiet de sarcini nr. 9773 din 21.08.2026 si model formulare atasate.

Condiții de participare

Conform Invitatie de participare nr.10099 din 31.08.2026, caiet de sarcini nr. 9773 din 21.08.2026 si model formulare atasate.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Modul de prezentare a ofertei
Adresa la care se depune oferta: Destinatar: Primaria Oras Ticleni Adresa: Orasul Ticleni, str. Petrolistilor, nr. 769, judetul Gorj.
Data limita si ora pentru depunerea ofertelor este : 08.09.2026, ora 12:00
Numarul de exemplare: 1 (unul) original.
Oferta se depune insotita de scrisoarea de inaintare , imputernicirea (daca este cazul). Scrisoarea de inaintare se lipeste pe plicul exterior.
Plicul exterior trebuie sa fie marcat cu adresa autoritatii contractante si cu inscriptia ,,A NU SE DESCHIDE INAINTE DE DATA 08.09.2026, ora 13:00.
Ofertantul declarat castigator va posta in catalogul de cumparari directe din SEAP, oferta sa privind achizitie publica de servicii: Servicii pentru organizare „1 Octombrie- Ziua Internationala a Persoanelor Varstnice”(meniu festiv si sarbatorirea cuplurilor care au implinit 50 de ani de casatorie), cod CPV 79952000-2.Dacă sunteţi interesat, puteţi obţine gratuit, in format electronic, in 1 zile lucratoare documentatia de atribuire a contractului de achizitie publica de servicii: Servicii pentru organizare „1 Octombrie- Ziua Internationala a Persoanelor Varstnice”(meniu festiv si sarbatorirea cuplurilor care au implinit 50 de ani de casatorie), cod CPV 79952000-2 cat si informaţii suplimentare de la Compartimentul Achiziţii publice, tel/fax 0253234361/0253234333, e-mail primaria_ticleni@yahoo.com din cadrul Primariei Orasului Ticleni, in urma solicitarii dumneavoastra sau se poate descarca din anuntul publicat la sectiunea Publicitate anunturi.Data limita si ora deschiderii ofertelor este de 08.09.2026, ora 13:00. -Sala de sedinte a Primariei Orasului Ticleni.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 66,115.70
Termen limită
08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Orș. Țicleni, Gorj
CPV
79952000-2 - Servicii pentru evenimente
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546013
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.