BizzLink
Se încarcă...

Servicii pentru organizare eveniment transnațional proiect DAPHNE, în municipiul Iași, 16-17 septembrie 2026

Autoritate contractantă: AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST

„Servicii pentru organizare eveniment transnațional proiect DAPHNE, în municipiul Iași, 16-17 septembrie 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Piatra Neamț, județul Neamț, de către AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST. Bugetul estimat este Max: RON 31,900.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 31,900.00
Termen limită
Expirată
Locație
Piatra Neamț, Neamț
CPV
79952000-2 - Servicii pentru evenimente
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
20 iulie 2026
Număr anunț
ADV1540101
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 20 iulie 2026

Contabilitate & Juridic în Piatra Neamț

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.