BizzLink
Se încarcă...

Servicii pentru organizare workshop

Autoritate contractantă: MINISTERUL AFACERILOR INTERNE

„Servicii pentru organizare workshop” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 5, județul București, de către MINISTERUL AFACERILOR INTERNE. Bugetul estimat este Max: RON 51,916.31. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie de servicii pentru organizarea unui workshop, în cadrul proiectului „Empowering Citizens by Considering their Feedback in Preparendness Plans (cod proiect Empower -Citizens)”, conform documentatiei atasate.

Condiții referitoare la contract

Perioada de valabilitate a ofertei sa fie de 60 de zile de la termenul limită de depunere a ofertelor, având caracter ferm si obligatoriu din punct de vedere al continutului pe toata durata de valabilitate a ofertei. Plata se va efectua în maxim 30 de zile calendaristice de la primirea facturii si receptia serviciilor, prin ordin de plata in conformitate cu prevederile art.6, alin.(1) din Legea nr.72/2013 privind masurile pentru combaterea intarzierii in executarea obligatiilor de plata a unor sume de bani rezultand din contracte incheiate intre profesionisti si între acestia si autoritati contractante.

Condiții de participare

Ofertele vor fi elaborate in conformitate cu prevederile din Caietul de sarcini si documentele atasate astfel incat sa rezulte ca sunt indeplinite in totalitate cerintele solicitate. In oferta/propunerea tehnica se vor descrie serviciile ofertate in asa fel incat sa poata fi verificata conformitatea acestora cu cerintele solicitate. Prestatorii serviciilor de organizare au obligatia sa respecte toate cerintele minime prezentate in caietul de sarcini, in documentele atasate si in prezentul anunt de publicitate. Nerespectarea cerintelor va atrage dupa sine declararea ofertei ca fiind neconforma. Propunerea financiara va fi exprimata in lei fara TVA, cu maxim 2 zecimale. Oferta va cuprinde obligatoriu Propunere tehnica si Propunere financiara conform formularelor atasate.Oferta va fi transmisa la adresa de email: andreea.neagu@mai.gov.ro. pana la termenul limita de depunere a ofertelor.

Criterii de atribuire

Atribuirea se va face prin aplicarea criteriului de atribuire "prețul cel mai scăzut" in conditiile respectarii cerintelor minime stabilite in caietul de sarcini si documentatia anexata

Informații suplimentare

Operatorii economici pot depune oferte la adresa de e-mail andreea.neagu@mai.gov.ro. Pentru alte informatii va rugam sa ne contactati la telefon 021.303.70.80 int. 30394 sau la adresa de e-mail mentionata anterior.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 51,916.31
Termen limită
10 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
79952000-2 - Servicii pentru evenimente
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546528
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.