BizzLink
Se încarcă...

Servicii pentru organizarea participării agenţilor economici la la târgul internaţional „IAA Transportation”, Hanovra - Germania 15-20.09.2026

Autoritate contractantă: AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR

„Servicii pentru organizarea participării agenţilor economici la la târgul internaţional „IAA Transportation”, Hanovra - Germania 15-20.09.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 1, județul București, de către AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR. Bugetul estimat este Max: RON 1,649,159.84. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii pentru organizarea participării agenţilor economici la la târgul internaţional „IAA Transportation”, Hanovra - Germania 15-20.09.2026

Condiții referitoare la contract

Conform documentatiei postate

Condiții de participare

Conform documentatiei postate

Criterii de atribuire

Conform documentatiei postate

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,649,159.84
Termen limită
11 septembrie 2026 (11 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
79950000-8 - Servicii de organizare de expoziții, de târguri și de congrese
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546108
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.