Servicii pentru organizarea participării agenților economici la târgul internaţional „SWISS IT FORUMS (SITF)” Geneva – Elveția 30 septembrie – 01 octombrie 2026
Autoritate contractantă: AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR
„Servicii pentru organizarea participării agenților economici la târgul internaţional „SWISS IT FORUMS (SITF)” Geneva – Elveția 30 septembrie – 01 octombrie 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 1, județul București, de către AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR. Bugetul estimat este Max: RON 281,967.80. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii pentru organizarea participării agenților economici la târgul internaţional „SWISS IT FORUMS (SITF)” Geneva – Elveția 30 septembrie – 01 octombrie 2026
Condiții referitoare la contract
Conform documentatiei postate
Condiții de participare
Conform documentatiei postate
Criterii de atribuire
Conform documentatiei postate
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 281,967.80
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (12 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 79950000-8 - Servicii de organizare de expoziții, de târguri și de congrese
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546375
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.