BizzLink
Se încarcă...

Servicii prestate de medici specialisti recuperare medicala pentru Centrul de servicii de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu pentru persoane adulte cu dizabilitati Iris,

Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI

„Servicii prestate de medici specialisti recuperare medicala pentru Centrul de servicii de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu pentru persoane adulte cu dizabilitati Iris,” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI. Bugetul estimat este Max: RON 20,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii prestate de medici specialisti recuperare medicala pentru Centrul de servicii de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu pentru persoane adulte cu dizabilitati Iris,

Condiții referitoare la contract

conform caiet de sarcini anexat

Condiții de participare

conform caiet de sarcini anexat

Criterii de atribuire

cel mai bun raport calitate pret

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 20,000.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Târgoviște, Dâmbovița
CPV
85121200-5 - Servicii prestate de medici specialiști
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546097
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Sănătate & Wellness în Târgoviște

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.