BizzLink
Se încarcă...

Servicii reparare spectrofotometru

Autoritate contractantă: Universitatea de Vest din Timisoara

„Servicii reparare spectrofotometru” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Timișoara, județul Timiș, de către Universitatea de Vest din Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 6,211.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

prestare servicii conform caietului de sarcini si solicitarii de oferta care pot fi accesate pe platforma https://achizitii.uvt.ro. Toată procedura de ofertare se desfășoară accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro

Condiții referitoare la contract

serviciile vor fi prestate conform cerintelor prevazute in caietul de sarcini. Plata serviciilor se face cu OP prin Trezorerie, pe baza facturii fiscale conform contractului, dupa receptionarea lor, in termen de maxim 30 zile. Perioada de valabilitate a ofertei va fi de minim 30 de zile.

Condiții de participare

Oferta ferma, semnata si stampilata, intocmita in lei, se va transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro, sectiunea ofertare
Ofertele incomplete sau care nu vor respecta cerinţele de mai sus nu vor fi supuse analizei.
Ofertele care nu corespund cerintelor din caietul de sarcini vor fi declarate neconforme.

Criterii de atribuire

prețul cel mai scazut

Informații suplimentare

orice solicitare de clarificari si raspunsurile la clarificari se vor transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,211.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
34913000-0 - Diverse piese de schimb
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546427
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Transport & Mutări în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.