Servicii servire a mesei sportivi Costinesti,17-20.09.2026 , Lupte
Autoritate contractantă: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA"
„Servicii servire a mesei sportivi Costinesti,17-20.09.2026 , Lupte” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA". Bugetul estimat este Max: RON 6,709.91. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
In vederea participarii la Campionatului National pe Plaja U17, U20 si Seniori la Lupte ce se desfasoara la Costinesti in perioada 17-20.09.2026 se intentioneaza achizitia serviciilor de servire a mesei pentru 14 persoane, cu intrare pranz 17.09.2026 si iesire cina pe 20.09.2026 .
Condiții referitoare la contract
Plata cu OP in contul de trezorerie al furnizorului in maxim 30 de zile de la efectuarea serviciilor si facturare.
Condiții de participare
Furnizorul sa aiba cod caen aferent serviciilor solicitate si autorizatiile sanitare la zi. Locatia de servire a mesei va fi in Costinesti, jud Constanta, in apropiere de plaja. Vor fi servite cate 3 mese / zi / persoana, meniu complet (ex : mic dejun - o combinatie de preparate, branzeturi si oua + cafea/ ceai, pranz - fel I, fel II si desert , apa, paine incluse; cina – un fel principal , un fel de salata, paine, apa ). Se vor factura doar serviciile prestate - in caz ca delegatia paraseste competiile mai devreme sau calitatea serviciilor nu este corespunzatoare si se renunta la o parte din mese, acestea nu se vor factura.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pe email la adresa: csmdunarea@gmail.com sau se vor depune la sediul autoritatii contractante din B-dul George Cosbuc 253, Galati, pana la termenul limita din anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,709.91
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55300000-3 - Servicii de restaurant și de servire a mâncării
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546420
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.