servicii sterilizare pentru un numar de 100 de caini
Autoritate contractantă: COMUNA HOLBOCA
„servicii sterilizare pentru un numar de 100 de caini” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Holboca, județul Iași, de către COMUNA HOLBOCA. Bugetul estimat este Max: RON 31,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
conform caiet de sarcini
Condiții referitoare la contract
conform caiet de sarcini
Condiții de participare
conform caiet de sarcini
Criterii de atribuire
conform caiet de sarcini
Informații suplimentare
conform caiet de sarcini
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 31,500.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Holboca, Iași
- CPV
- 85200000-1 - Servicii veterinare
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546330
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.