BizzLink
Se încarcă...

Servicii transport elevi pentru cursele pe traseul Baile Olanesti- Cheia

Autoritate contractantă: ORAS BAILE OLANESTI

„Servicii transport elevi pentru cursele pe traseul Baile Olanesti- Cheia” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Orș. Băile Olănești, județul Vâlcea, de către ORAS BAILE OLANESTI. Bugetul estimat este Max: RON 800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform documentatie atasata

Condiții referitoare la contract

Conform documentatie atasata

Condiții de participare

Conform documentatie atasata

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 800.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Orș. Băile Olănești, Vâlcea
CPV
60130000-8 - Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1461460
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.