BizzLink
Se încarcă...

Servicii verificare semestriala hidranti

Autoritate contractantă: Casa Judeteana de Pensii Suceava

„Servicii verificare semestriala hidranti” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Suceava, județul Suceava, de către Casa Judeteana de Pensii Suceava. Bugetul estimat este Max: RON 600.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii verificare semestriala hidranti, conform atasamentului.

Condiții referitoare la contract

Prestarea sa se realizeze in luna septembrie 2026.

Condiții de participare

Orice agent economic din domeniu, acreditat la zi.Ofertantii care nu pot presta serviciul in luna septembrie, rugam sa nu participe la ofertare.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut pe total pachet de servicii, in lei fara T.V.A.

Informații suplimentare

Plata prin OP, dupa receptia serviciilor prestate.Valoarea transportului inclusa in pretul ofertat.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 600.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Suceava, Suceava
CPV
50413200-5 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de stingere a incendiilor
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546301
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Suceava

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.