Serviciu de constatare defectiuni autovehicul marca Dacia Logan BT 06 SWY
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI
„Serviciu de constatare defectiuni autovehicul marca Dacia Logan BT 06 SWY” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 165.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de constatare defectiuni -martori aprinsi in bord, pentru autovehicul marca Dacia Logan BT 06 SWY din dotarea parcului auto aferent DGASPC Botosani La factura fiscala privind serviciul de constatare defectiuni se va anexa un deviz pe componente de cost privind reparatiile care trebuiesc efectuate
Condiții de participare
Prestatorul trebuie sa detina sediul/punctul de lucru pe teritoriul judetului Botosani
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pana la data de 03.09.2026, orele 13,00 pe adresa de e-mail achizitii@dgaspcbt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 165.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Botoșani, Botoșani
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546412
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Botoșani
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.