Serviciu de consultanță și expertiză a construcțiilor
Autoritate contractantă: Unitatea Militara 0465 Bucuresti
„Serviciu de consultanță și expertiză a construcțiilor” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru București, județul București, de către Unitatea Militara 0465 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 4,132.23. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de consultanță și expertiză a construcțiilor
Condiții referitoare la contract
Conform caietului de sarcini.
Condiții de participare
Oferta va conține obligatoriu informații despre: - numărul anunțului de publicitate; - societate; - persoana de contact; - modalitatea de îndeplinire a cerințelor din caietul de sarcini;- oferta financiară exprimată în lei.- contul de trezorerie.
Se vor lua în calcul ofertele transmise prin email la adresa : achizitii0465_3@brigadaspeciala.ro
Ofertele transmise după data și ora limită de transmitere nu vor fi evaluate. După analiza și evaluarea ofertelor transmise de către operatorii economici interesați, autoritatea contractantă va comunica operatorului economic câștigător serviciul ce va fi achiziționat în baza unei comenzi în SEAP. Autoritatea contractantă are deplină decizie în selectarea ofertantului câștigător fără a fi obligată să prezinte justificări celorlalți participanți la acțiunea de achiziție a serviciului mai sus specificat.
Dimensiunea maximă a e-mailurilor transmise la adresa achizitii0465_3@brigadaspeciala.ro NU trebuie să depășească 10 MB.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire va fi prețul cel mai scăzut. Cerințele impuse vor fi considerate ca fiind minime și obligatorii. Ofertele care nu respectă cerințele minime obligatorii, vor fi considerate neconforme și vor fi respinse.
Se vor lua în calcul ofertele transmise prin email la adresa : achizitii0465_3@brigadaspeciala.ro
Informații suplimentare
Prezentul anunț nu constituie un angajament de cumpărare din partea UM 0465. Transmiterea ofertei pe adresa de mail specificată, implică acceptarea tuturor condițiilor de mai sus. Programul de lucru este 08.00-16.00 în zilele lucrătoare. Pentru informații suplimentare nu ezitati să ne contactați la adresa de e-mail achizitii0465_3@brigadaspeciala.ro/ telefon:021.409.64.05precizând denumirea, datele de contact ale la societății comerciale și numărul anunțului de publicitate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,132.23
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 71310000-4 - Servicii de consultanță în domeniul ingineriei și al construcțiilor
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546508
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Design & Arhitectură în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.