BizzLink
Se încarcă...

Serviciu de reparație instalație aer, frânare și răcire MAN LION'S COACH

Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA

„Serviciu de reparație instalație aer, frânare și răcire MAN LION'S COACH” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 50,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

A se vedea documentul atașat.

Condiții referitoare la contract

A se vedea cerințele din fișierul atașat. Se va transmite comandă fermă din partea achizitorului.

Condiții de participare

Oferta va fi formulată conform cerințelor din prezentul anunț și fișierul atașat. Oferta trebuie să permită verificare îndeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerințelor. Oferta va conține documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor solicitate, după caz.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisă autorității contractante pe adresa de e-mail: aurel.graure@mai.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 50,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
50113100-1 - Servicii de reparare a autobuzelor
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546344
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.