BizzLink
Se încarcă...

Serviciu de transport bagaj neinsotit in limita a 300 kg in regim door-to-door

Autoritate contractantă: AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR

„Serviciu de transport bagaj neinsotit in limita a 300 kg in regim door-to-door” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 1, județul București, de către AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR. Bugetul estimat este Max: RON 15,780.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Serviciu de trasport bagaj neinsotiti in limita a 300 kg in regim door-to-door

Condiții referitoare la contract

Trasport bagaj neinsotit pe rutele: Bucuresti - Chisinau si Bucuresti - Viena.
Datele de plecare 13 septembrie, respectiv 14 septembrie 2026.
Adresele de plecare si de sosire vor fi comunicate in momentul incheierii achizitiei.

Condiții de participare

Oferta financiara sa fie insotita de CUI, ANAF, Taxe si impozite, si o lista cu servicii efectuate in ultimul an de activitate.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 15,780.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
63730000-5 - Servicii anexe pentru transportul aerian
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546516
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.