Serviciu de transport bagaj neinsotit in limita a 300 kg in regim door-to-door
Autoritate contractantă: AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR
„Serviciu de transport bagaj neinsotit in limita a 300 kg in regim door-to-door” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Sector 1, județul București, de către AGENTIA ROMANA PENTRU INVESTITII SI COMERT EXTERIOR. Bugetul estimat este Max: RON 15,780.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de trasport bagaj neinsotiti in limita a 300 kg in regim door-to-door
Condiții referitoare la contract
Trasport bagaj neinsotit pe rutele: Bucuresti - Chisinau si Bucuresti - Viena.
Datele de plecare 13 septembrie, respectiv 14 septembrie 2026.
Adresele de plecare si de sosire vor fi comunicate in momentul incheierii achizitiei.
Condiții de participare
Oferta financiara sa fie insotita de CUI, ANAF, Taxe si impozite, si o lista cu servicii efectuate in ultimul an de activitate.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
ACCEPTAM SI OFERTE PENTRU TRANSPORT TERESTRU, FIIND APROAPE DESTINATIILE
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 15,780.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 63730000-5 - Servicii anexe pentru transportul aerian
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546516
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.