Serviciu de verificare si incarcare oxigen medical butelie 5 L
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC
„Serviciu de verificare si incarcare oxigen medical butelie 5 L” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC. Bugetul estimat este Max: RON 578.51. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de verificare si incarcare oxigen medical butelie 5 L
Condiții referitoare la contract
Prestarea serviciilor se va face la sediul beneficiarului (costul transportui in sarcina furnizorului), respectiv U.M. 02480 Câmpulung Moldovenesc, jud. Suceava. Prestarea se va face dupa transmiterea unei comenzi ferme. Plata se va efectua in contul de trezorerie al furnizorului in termen de maxim 30 de zile de la receptia produselor
Condiții de participare
Achizitia se va efectua on-line, prin SEAP. Oferta /ofertele declarată/e câstigatoare va/vor fi urcată/e in catalogul electronic cu denumirea “Anunțul nr.... (din titlu) din data ...” în vederea identificării acesteia, urmand ca achiziția publică directă se se finalizeze în SEAP. Este necesar existenta unui cont in Trezorerie pentru efectuarea platii (pentru SRL si SA).
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut!
Informații suplimentare
Ofertele semnate si stampilate vor fi transmise pe mail achizitii.02480@forter.ro. Relatii la telefon 0230314931/120, pana la data limita. Prezentul anunt nu obliga autoritatea contractanta sa accepte o oferta sau sa efectueze achizitia. Achizitia propriu zisa se va efectua in functie de alocatiile bugetare existente si necesarul unitatii. PRIN OFERTA TRANSMISA CONFIRMATI CA ACCEPTATI SI RESPECTATI CERINTELE BENEFICIARULUI, ENUMERATE IN PREZENTUL ANUNT. Oferta câstigatoare va fi stabilita de catre comisia de atribuire din cadrul institutiei, functie de cerinte, necesar, specificatii, etc.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 578.51
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- CPV
- 24111500-0 - Gaze medicale
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546229
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.