Serviciu furnizare si instalare echipamente spatiu recreere
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02238 CHITILA
„Serviciu furnizare si instalare echipamente spatiu recreere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 1, județul București, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02238 CHITILA. Bugetul estimat este Max: RON 65,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu furnizare si instalare echipamente spatiu recreere
Condiții referitoare la contract
Plata contravalorii produselor furnizate se face, prin virament bancar, în baza facturii emisă de către contractant, în termen de 30 (treizeci) de zile de la data incheierii receptiei, în contul furnizorului, deschis la Trezoreria statului. Nu se fac plăți în avans sau parțiale. Produsele vor fi livrate prin grija și cheltuiala furnizorului.
Condiții de participare
Oferta va conține obligatoriu informații despre: - numărul anunțului de publicitate; - societate; - persoana de contact; - termenul de furnizare (asumat de ofertant); - modalitatea de îndeplinire a cerințelor tehnice; - oferta financiară exprimată în lei (din care să reiasă atât prețul unitar/produs cât și valoarea totală pentru întreaga cantitate); - contul de trezorerie. Se vor lua în calcul ofertele transmise prin email la adresa um02238.achizitii@mapn.ro. Oferta trebuie să fie valabilă cel puțin 30 de zile de la data limită de depunere a acesteia, având caracter ferm și obligatoriu din punct de vedere al conținutului pe toată perioada de valabilitate a acesteia. Ofertele depuse după termenul stabilit nu vor mai fi luate în considerare. După analiza și evaluarea ofertelor transmise de către operatorii economici interesați, autoritatea contractantă va comunica operatorului economic câștigător produsele ce vor fi achiziționate în baza unei comenzi în SEAP.
Criterii de atribuire
ACHIZIȚIA DIRECTĂ se realizează în conformitate cu Legea 98/2016. Criteriul de atribuire va fi prețul cel mai scăzut. Ofertele transmise după data și ora limită de transmitere nu vor fi evaluate. Cerințele impuse vor fi considerate ca fiind minime și obligatorii. Ofertele care nu respectă cerințele minime obligatorii, înscrise în secțiunea "CONDITII DE PARTICIPARE", vor fi considerate neconforme și vor fi respinse.
Informații suplimentare
Prezentul anunț nu constituie un angajament de cumpărare din partea UM 02238 decât după transmiterea comenzii prin intermediul SEAP. Transmiterea ofertei pe adresa de mail specificată implică acceptarea tuturor condițiilor de mai sus. Livrările se vor face la sediul indicat de autoritatea contractanta (franco beneficiar) în baza comenzii pe SEAP, pe cheltuiala operatorului economic. Programul de lucru este 07.30-15.30 în zilele lucrătoare. Pentru informații suplimentare nu ezitati să ne contactați la adresa de e-mail um02238.achizitii@mapn.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 65,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 39142000-9 - Mobilier de grădină
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546234
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.