serviciu reparatii pompe apa
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU
„serviciu reparatii pompe apa” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Ploiești, județul Prahova, de către PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU. Bugetul estimat este Max: RON 4,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
se doreste achizitia urmatorului serviciu : reparatie pompa submersibila apa potabila trifazata 1 buc ( producator pompa SPERONI;model SX 300-18 ;putere 5.5 kw,hp 7.5, debit 300 l/min, h max 117 ) ; reparatie pompa apa uzata cu tocator 1 buc (producator pompa HIDROPOMPE , model F102TV, S/N 21003, putere 0.9 kw, debit 2800 l/min. ).
In urma serviciului prestatorul va elibera un deviz care sa cuprinda costul materialelor folosite si al manoperei .
Condiții referitoare la contract
livrare la sediul beneficiarului fara alte costuri
Condiții de participare
orice operator economic autorizat
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut/pachet
Informații suplimentare
ofertele se vor depune la adresa : achizitii.ptargsor@anp.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,400.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Ploiești, Prahova
- CPV
- 50511000-0 - Servicii de reparare și de întreținere a pompelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545983
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în Ploiești
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.