Serviciu revizie tehnica Mercedes Benz Sprinter (garantie)
Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava
„Serviciu revizie tehnica Mercedes Benz Sprinter (garantie)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Suceava, județul Suceava, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava. Bugetul estimat este Max: RON 2,965.02. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciu de revizie tehnică anuală la autospeciala Mercedes Benz Sprinter cu nr. de identificare: W1V5M36Z1PN253383/2023, ce va cuprinde urmatoarele operatiuni: A) Manoperă pentru următoarele operaţiuni:
-efectuare test scurt;
-efectuare revizie A;
-înlocuire filtru aer;
-înlocuire filtru de praf .
Piese auto:
-ulei 5w30 – 10 litri;
-filtru ulei- 1 buc;
-inel etanșare- 1 buc;
-filtru aer- 1 buc;
-filtru de praf- 1 buc.
Condiții referitoare la contract
Serviciul de revizie se va efectua conform planului de service elaborat de constructor, într-un atelier de service (din rețeaua specializată Mercedes-benz), deoarece autospeciala se află în perioada de garanție. Termen de garanție minim: -3 luni pentru manoperă -12 luni pentru piesele de schimb La recepţia serviciului de Revizie Tehnică se va avea în vedere: - certificarea efectuării serviciului de către prestator prin înscrierea în carnetul de bord și planul de service al autospecialei. - întocmirea de către şeful de garaj sau înlocuitorul acestuia a Procesului Verbal de recepție cantitativă și calitativă a serviciilor Termen de livrare: 10.09.2026.
Condiții de participare
Operatorii economici interesati vor transmite o oferta pe adresa de e-mail achizitii@isusv.igsu.ro pana la data si ora prevazute in prezentul anunt de publicitate, continand minimum urmatoarele documente: - propunerea financiara ce va cuprinde valoarea totala fara T.V.A a serviciilor solicitate; Oferta trebuie sa fie valabila 30 zile.In urma analizei ofertelor, va fi anuntat doar ofertantul declarat castigator. Ofertantul declarat castigator va fi acela a carei oferta va corespunde din punct de vedere tehnic si va avea pretul cel mai mic pentru serviciile solicitate.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,965.02
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Suceava, Suceava
- CPV
- 50112000-3 - Servicii de reparare și de întreținere a automobilelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546291
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Suceava
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.