BizzLink
Se încarcă...

Serviciul curatare instalatii evacuare gaze arse

Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.

„Serviciul curatare instalatii evacuare gaze arse” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 12,974.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Societatea de Transport Bucuresti STB S.A. intentioneaza achizitionarea, cf. Art. 12 din Legea 99/2016, a Serviciului curatare instalatii evacuare gaze arse, conform documentatiei, atasate.

Condiții referitoare la contract

Achizitia se va finaliza prin comanda/contract, avand la baza oferta desemnata castigatoare si conditiile din documentatia atasata.

Condiții de participare

Conform prevederilor din documentatia atasata.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Oferta trebuie sa contina urmatoarele conditii comerciale:
- Pretul ferm in lei fara TVA;
- Conditia de plata (mentionam ca plata nu poate fi efectuata decat dupa prestarea serviciului si emiterea facturii, OP la 60 de zile);
- Termen de prestare;
- Perioada de garantie;
- Asumarea Caietului de sarcini SVM 08.

Facturile aferente livrarilor efectuate avand ca beneficiar STB SA se vor transmite exclusiv electronic, prin sistemul national electronic RO E-factura (prin intermediul Spatiului Privat Virtual).

Oferta trebuie sa fie valabila 60 zile.

Oferta se va transmite prin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din Bd. Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, Departamentul Achizitii si Valoare Estimata - Serviciul Achizitii Directe si Proceduri Sectoriale.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 12,974.40
Termen limită
08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
90514000-3 - Servicii de reciclare a deșeurilor menajere
Categorie
Curățenie
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546722
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Curățenie în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.