Serviciul de evaluare a materialului rulant scos din uz, parte a imobilizărilor corporale din Grupa I - Mijloace de transport (material rulant motor, vagoane) existente în evidența contabilă a S.N.T.F.C. „C.F.R. Călători” S.A. la data de 31.12.2025
Autoritate contractantă: SNTFC ,,CFR CALATORI" SA
„Serviciul de evaluare a materialului rulant scos din uz, parte a imobilizărilor corporale din Grupa I - Mijloace de transport (material rulant motor, vagoane) existente în evidența contabilă a S.N.T.F.C. „C.F.R. Călători” S.A. la data de 31.12.2025” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Sector 1, județul București, de către SNTFC ,,CFR CALATORI" SA. Bugetul estimat este Max: RON 250,000.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 250,000.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 71324000-5 - Servicii de estimare
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 22 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1540602
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 22 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.