BizzLink
Se încarcă...

Sistem de climatizare si ventilare (furnizare si montare)

Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA

„Sistem de climatizare si ventilare (furnizare si montare)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 264,462.81. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Sistem de climatizare si ventilare (furnizare si montare). A se vedea documentul atasat.

Condiții referitoare la contract

A se vedea cerințele din fișierul atașat. Se va încheia un contract, se va constitui garanție de bună execuție în procent de 10% din valoarea contractului în lei fără TVA

Condiții de participare

Oferta va fi formulată conform cerințelor din prezentul anunț și fișierul atașat. Oferta trebuie să permită verificare îndeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerințelor. Oferta va conține documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor solicitate, după caz.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisa autoritatii contractante pe adresa de e-mail: andreea.ciculescu@mai.gov.ro. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati – M.A.I. - Directia Generala Logistica - DirecţiaAsigurare Logistică Integrată, telefon 021.303.70.80, interior 18479, persoana de contact Ciculescu Andreea Lorena.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 264,462.81
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
42500000-1 - Echipamente de răcire și de ventilare
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546331
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.