BizzLink
Se încarcă...

Sistem monitorizare termica, senzori temperatura, proiect PN-IV-P2/2023

Autoritate contractantă: Universitatea de Vest din Timisoara

„Sistem monitorizare termica, senzori temperatura, proiect PN-IV-P2/2023” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Timișoara, județul Timiș, de către Universitatea de Vest din Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 33,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Furnizare produse conform caietului de sarcini si solicitarii de oferta.Toată procedura de ofertare se desfășoară accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro

Condiții referitoare la contract

Furnizorul livreaza produsele la sediul achizitorului fara costuri suplimentare pentru achizitor, conform caiet de sarcini. Plata produselorse face cu OP prin Trezorerie, pe baza facturii fiscale conform contractului, dupa receptionarea lor, in termen de maxim 30 zile. Perioada de valabilitate a ofertei va fi de minim 30 de zile.

Condiții de participare

oferta ferma, asumata de operatorul economic prin semnatura si stampila, intocmita in lei, se va transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro
Ofertele incomplete sau care nu corespund cerintelor din caietul de sarcini si solicitarea de oferta nu vor fi supuse analizei.

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

orice solicitare de clarificari si raspunsurile la clarificari se vor transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 33,900.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
38126300-7 - Aparate de observare la suprafață a temperaturii sau a umidității
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546485
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Sănătate & Wellness în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.