SISTEM SECURIZARE RETEA INTERNET -în cadrul proiectului EQUIPBCP -Upgrading Police Border Crossing Points, nr. HUSKROUA/23/RS/3.2/039, finanţat prin Programul Interreg VI–A Ungaria-Slovacia-Ucraina-România 2021-2027
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI
„SISTEM SECURIZARE RETEA INTERNET -în cadrul proiectului EQUIPBCP -Upgrading Police Border Crossing Points, nr. HUSKROUA/23/RS/3.2/039, finanţat prin Programul Interreg VI–A Ungaria-Slovacia-Ucraina-România 2021-2027” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sighetu Marmației, județul Maramureș, de către INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI. Bugetul estimat este Max: RON 94,800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Descriere contract: Se doreste achizitionarea a 15 complete Sistem securizare a retelei de internet din cadrul Inspectoratului Teritorial al Politiei de Frontiera Sighetu Marmatiei si a structurilor subordonate cu respectarea cerintelor mentionate in documentatia atasata prezentului anunt.
Condiții referitoare la contract
Conditii de plata: autoritatea contractanta executa obligatia de plata a sumelor de bani cu OP in 30 zile de la primirea facturii si receptia produselor. Conditii de livrare: livrarea se va face la I.T.P.F. SIGHETU MARMATIEI: Str. Dragos Voda, Nr. 38, fara costuri suplimentare, in termen de 30 zile de la emiterea comenzii. In cazul in care ofertantul castigator nu respecta termenul de livrare, autoritatea contractanta isi rezerva dreptul de a anula comanda
Condiții de participare
Operatorul economic ofertant sa posede un certificat digital care sa ateste inregistrarea in Sistemul Electronic de Achizitii Publice (SEAP). Valabilitatea ofertelor minim 30 zile de la termenul limita de primire a ofertelor. Oferta va cuprinde in mod obligatoriu: 1. propunerea tehnica prin care ofertantul isi va asuma termenul de livrare, conditiile de transport, conditiile de facturare; 2. fisele tehnice ale tuturor produselor care formeaza completul; 3. oferta financiara.. Nu vor fi luate în considerare ofertele transmise după termenul limită sau la altă adresă ori număr de fax. La solicitarea autorității contractante, oferta clasată pe primul loc, va fi postată de ofertant în Catalogul Electronic din SEAP, în vederea finalizării online a achiziției directe.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Pentru efectuarea achizitiei este necesara postarea ofertei si in Catalogul de produse din SEAP accesibil pe internet la adresa www.e-licitatie.ro. In oferta de pret se va preciza si termenul de livrare. Ofertele se vor transmite prin EMAIL : achizitii.itpfsighet@igpf.ro sau fax 0262-348.371. Persoana de contact: PENTRU RELATII PRIVIND DETALII TEHNICE : MARIS FLORIN 0262 314 528 int. 26330 SAU RAD BOGDAN 0262 314 528 int 26114 din partea Compartimentului Marketing Achizitii.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 94,800.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sighetu Marmației, Maramureș
- CPV
- 32420000-3 - Echipament de rețea
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546541
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.