Sisteme de alarma antiefractie wireless și detectore de fum - I.T.P.F. Iași
Autoritate contractantă: Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi
„Sisteme de alarma antiefractie wireless și detectore de fum - I.T.P.F. Iași” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Iași, județul Iași, de către Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 3,724.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
-- 7 buc. sisteme de alarmă antiefracție wireless;
-- 7 buc. detectoare de fum.
Produsele ofertate trebuie să respecte fișele tehnice anexate.
Condiții referitoare la contract
Oferta se va face pe toate produsele, oferta va include si transportul la sediul I.T.P.F. Iasi. Livrarease va face în maxim 5 zile lucrătoare de la data comenzii. Plata la 30 de zile prin trezorerie.
Condiții de participare
Depunere oferta EXCLUSIV mail la achizitii.itpf.iasi@igpf.ro.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Serviciul Comunicații și informatică - 0232-460125
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,724.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 35121700-5 - Sisteme de alarmă
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546751
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.