Sisteme digitale cu 4 microfoane de teatru wireless pe 4 canale
Autoritate contractantă: CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI
„Sisteme digitale cu 4 microfoane de teatru wireless pe 4 canale” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 58,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziționarea a 3 sisteme digitale cu 4 microfoane de teatru wireless pe 4 canale Q1-6, cutie transport și a 3 microfoane profesionale din aceeași gamă cu condensator și bandă de gât culoare bej, conform cerintelor Caietului de sarcini nr.1794 din 04.08.2026, atasat.
Valoarea totală estimată este de 58.900,00 lei fără TVA (inclusiv transportul la sediul beneficiarului) pentru 3 siteme digitale complete si 3 microfoane condensator și bandă de gât culoare bej
Condiții referitoare la contract
Livrarea se va face pe cheltuiala furnizorului. Plata se va face dupa receptie in baza facturii electronice transmisă prin sistemul naţional privind factura electronică RO e-Factura cu OP in contul deschis la Trezorerie, in termen de maxim 30 de zile. Achizitia se va finaliza prin atribuirea ofertei in catalogul electronic din SICAP.
Condiții de participare
Ofertantul va trimite oferta financiara, si oferta tehnica detaliata, copie dupa certificatul fiscal la sediul instituției sau pe adresa de e- mail: cultura@cjcpctvs.ro pana la data și ora limită pentru depunerea ofertelor 14.09.2026, ora 10.00, în caz contrar oferta va fi respinsa. Achizitia va finaliza prin atribuirea ofertei in catalogul electronic din SICAP. Oferta trebuie sa se incadreze in valoarea estimată. Ofertantul va prezenta fișa tehnică a produsului din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor minime. - Furnizarea sitemelor de microfoane, conform specificațiilor tehnice stabilite în documentația de achiziție; Asigurarea transportului în condiții de siguranță, manipulării și livrarii la locația indicată; Predarea sitemelor (certificat de garanție, manual de utilizare, certificat de conformitate si procesului verbal de predare-primire); - Asigurarea serviciilor de garanție și, după caz, a mentenanței post-garanție conform contractului. Toate costurile asociate transportului și instalării sunt în sarcina exclusivă a Furnizorului. - Perioada minimă de garanție : 24 luni - Garanția va acoperi defectele de fabricație și orice neconformitate apărută în condiții normale de utilizare - Intervențiile în perioada de garanție vor fi asigurate fără costuri suplimentare - Termen maxim de Intervenție în garanție (5 zile lucrătoare) - Intervenții gratuite pentru remedierea eventualelor defecte de fabricație sau disfuncționalități apărute în condiții normale de utilizare; - Asistență tehnică la solicitarea beneficiarului. sistemele trebuie să fie livrat complet asamblat și pregătit pentru utilizare
- prețul include toate serviciile conexe până la locul de livrare al produselor, respectiv: ambalare si transport.
Criterii de atribuire
Evaluarea ofertelor se va face pe baza criteriului de atribuire ''pretul cel mai scazut'', din ofertele considerate admisibile in urma evaluarii. Operatorii economici participanti vor respecta detaliile produsului din sectiunea ,,descriere contract" iar in oferta de pret vor fi incluse toate costurile legate de ambalare și furnizare. Achizitorul are deplina decizie in selectarea ofertantului câstigator fara a fi obligat sa prezinte justificari celorlalti participanti/ofertanti la actiunea de achizitie a serviciilor de mai sus. Finalizarea achizitiei se va face in SICAP prin intermediul catalogului electronic. Autoritatea contractanta nu are obligatia de a face comunicari scrise. Vor fi respinși ofertanții care nu se incadreaza in termen si in valoarea estimata
Informații suplimentare
Oferta va fi transnisa la sediul instituției sau în format electronic pe adresa de e- mail: cultura@cjcpctvs.ro pana la data și ora limită pentru depunerea ofertelor 14.09.2026, ora 10.00. Dupa finalizarea evaluarii ofertelor primite, operatorul economic castigator va fi notificat pentru incarcarea ofertei in catalogul electronic, iar atribuirea se va realiza prin intermediul SICAP, conform prevederilor Legii 98/2016. Ofertantul va publica in catalogul SICAP valoarea propunerii financiare sub mentiunea – servicii de furnizare - conform anuntului publicitar (ADV…..). Informatii suplimentare privind modul de derulare a achiziției publice se pot obtine de la sediul Centrului Cultural Judeţean Vaslui din strada Stefan Cel Mare nr.64, tel. 0335 401167, fax. 0335 401166, e-mail cultura@cjcpctvs.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 58,900.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (13 zile rămase)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 32341000-5 - Microfoane
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546276
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.