BizzLink
Se încarcă...

SOLICITARE OFERTA PRIVIND ACHIZITIA DE LAMPI PENTRU ILUMINAT STRADAL

Autoritate contractantă: BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA

„SOLICITARE OFERTA PRIVIND ACHIZITIA DE LAMPI PENTRU ILUMINAT STRADAL” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Orș. Oravița, județul Caraș-Severin, de către BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA. Bugetul estimat este Max: RON 15,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

SOLICITARE OFERTA PRIVIND ACHIZITIA DIRECTA DE LAMPI PENTRU ILUMINAT STRADAL 100w ,

Condiții referitoare la contract

FURNIZARE DE PRODUSE , PRODUSELE VOR FII INSOTITE DE : CERTIFICAT DE CALITATE , CERTIFICAT DE GARANTIE , INSTRUCTIUNI PENTRU PUNEREA IN FUNCTIUNE , FACTURA FISCALA . PLATA SE VA EFECTUA CU OP IN CONT DESCHIS LA TREZORERIA STATULUI LA TERMEN DE ,,,,,,,,,,(minim 30 de zile) DE LA LIVRARE . DATA LIMITA PENTRU TRANSMITEREA OFERTELOR 07.09.2026 ORA 15.00. OFERTELE SE VOR TRANSMITE LA ADRESA DE E_MAIL bgcachizitii@gmail.com. Ofertele transmise dupa data si ora mentionata nu vor fi luate in considerare. Ofertantul clasat pe primul loc are obligatia ca in 2 zile lucratoare sa publice oferta in catalogul SEAP.TERMENUL DE LIVRARE ESTE DE 7 ZILE CALENDARISTICE DE LA DATA ACCEPTARII COMENZII IN SEAP. OFERTA VA TREBUI SA CONTINA OBLIGATORIU CARACTERISTICILE PRODUSULUI OFERTAT . IN CAZUL IN CARE OFERTANTUL NU RESPECTA TERMENELE MENTIONATE ACHIZTIA SE VA RELUA CU OFERTANTUL CLASAT PE LOCUL URMATOR .

Condiții de participare

FURNIZORUL CARE DEPUNE OFERTA TREBUIE SA DOVEDEASCA O FORMA DE INREGISTRARE IN CONDITIILE LEGII , SA FIE AUTORIZAT PENTRU COMERCIALIZAREA/PRODUCEREA PRODUSELOR SOLICITATE ,OFERTA VA FI INSOTITA DE O COPIE A DOCUMENTULUI DOVEDITOR (CUI , CERTIFICAT CONSTATOR).OFERTANTUL NU TREBUIE SA SE REGASEASCA IN NICI UNA DIN CONDITIILE DE EXCLUDERE PREVAZUTE DE LEGILE DIN ROMANIA.

Criterii de atribuire

costul cel mai scazut

Informații suplimentare

OLICITAREA DE OFERTA SE FACE PENTRU 100 BUC LAMPI ILUMINAT STRADAL CLIP LED 100 W , minim 10 000 lumeni , GARANTIA PRODUSULUI VA FI DE 36 DE LUNI DE LA DATA LIVRARII , TIMP IN CARE FURNIZORUL VA TREBUI SA ASIGURE INLOCUIREA PRODUSELOR IN CAZ DE NEFUNCTIONALITATE SAU FUNCTIONARE IN NECONFORMITATE CU CERTIFICATUL DE CALITATE ATASAT SI DESTINATIA ACESTUIA.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 15,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Orș. Oravița, Caraș-Severin
CPV
34928530-2 - Lămpi de iluminat stradal
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546578
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.