Sondaj de opinie "Măsurarea gradului de satisfacţie a utilizatorilor din aria de operare a APAVITAL"
Autoritate contractantă: Apavital SA Iasi
„Sondaj de opinie "Măsurarea gradului de satisfacţie a utilizatorilor din aria de operare a APAVITAL"” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Iași, județul Iași, de către Apavital SA Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 35,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Măsurarea gradului de satisfacţie a utilizatorilor din aria de operare a APAVITAL - conform documentatiei anexate
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut in conditiile respectarii cerințelor din prezentul anunț
Informații suplimentare
Oferta va fi postata pe SEAP in sectiunea catalog electronic pana la data precizata in anunt, sub denumirea exacta: "Măsurarea gradului de satisfacţie a utilizatorilor din aria de operare a APAVITAL"; totodata o imagine cu anuntul din SEAP (print screen) va fi trimisa pe mail la adresa laurentiu.slatineanu@apavital.ro pina la aceeasi data limita. Mailul va contine datele de identificare ale firmei ofertante, inclusiv CUI.
Alte detalii tehnice pot fi obtinute de la d-ul Răzvan Manolache, tel. 0722631182.
Informatii privind ofertantul căruia i-a fost atribuita achizitia vor fi disponibile in SEAP secţiunea Cumparari Directe.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 35,000.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 79310000-0 - Servicii de studii de piață
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1112489
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Iași
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.