BizzLink
Se încarcă...

Spuma poliuretanica

Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.

„Spuma poliuretanica” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 274.20. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

- Spumă poliuretanică - 20 buc: - 300 ml, se poate vopsi, rezistență la apă și la alte produse chimice, se întărește sub influența umidității din aer, fixare excelentă pe diferite suporturi, rezistență de la -40o C până la + 90oC, indicată pentru umplerea, izolarea, etanșarea și lipirea golurilor, crăpăturilor și fisurilor, poate fi utilizată la interior și exterior.

Condiții referitoare la contract

Plata facturii se face cu OP în maxim 30 de zile de la data înregistrării facturii fiscale la achizitor şi recepţia produselor,

Condiții de participare

Livrarea gratuit in 1 lună la Transelectrica SA-STT Craiova, str. Târgului, nr. 21 bis, loc. Craiova.Marfa va fi însoțită de Aviz de Însoțire a Mărfii.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Pe email la adresa: cosmin.roman@transelectrica.ro, telefon: +40 251307135 sau la fax: +40 251307108. Ofertele primite dupa data si ora limita nu vor fi luate in considerare. Ofertele trebuie sa fie valabile minim 30 de zile.Termenul limită de primire a ofertelor: 02.09.2026, ora 14.00 la Transelectrica SA-STT Craiova cu sediul în str. Brestei, nr. 5, Craiova.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 274.20
Termen limită
02 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Sector 3, București
CPV
44192100-3 - Spumă de PVC
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546010
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.