statie injectomat
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta
„statie injectomat” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Constanța, județul Constanța, de către Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta. Bugetul estimat este Max: RON 90,230.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
STATIE INJECTOMAT Furnizare, instalare si instruire personal utilizator conform caietului de sarcini. Operatiunile de transport, instalare si instruire personal utilizator vor fi incluse in pretul ofertat
Condiții referitoare la contract
GARANTIE DE BUNA EXECUTIE 10% .PLATA PRODUSELOR LIVRATE SE VA EFECTUA IN TERMEN DE 60 DE ZILE DE LA DATA RECEPTIEI CALITATIVE SI CANTITATIVE SI DE LA PRIMIREA DOCUMENTELOR CE INSOTESC PRODUSELE (DECLARATIE DE CONFORMTIATE, MARCAJ CE, GARANTIE MINIM 24 LUNI, FACTURA FISCALA, PROCES VERBAL DE PREDARE PRIMIRE, INSTRUIRE PERSONAL, INVENTAR DE COMPLET)
Condiții de participare
PROPUNEREA TEHNICA INSOTITA DE aviz de funcționare (însoțit de anexe) emis în temeiul Ordinului nr. 566/2020 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a titlului XX din Legea nr. 95/2006 privind reforma în domeniul sănătății, referitoare la avizarea activităților în domeniul dispozitivelor medicale de Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale (ANMDR) din Romania, valabil la momentul prezentării, din care să reiasă producătorul/producătorii echipamentelor ofertate pe care le include în propunerea tehnică conform prevederilor art 926/din Legea 95/2006, privind reforma in domeniul sanatatii republicata PROPUNEREA FINANCIARA VOR FI TRANSMISE PE E-MAIL LA ADRESA marketing@smuct.ro PANA LA ORA ȘI DATA LIMITA DE DEPUNERE A OFERTELOR. OFERTANTUL DESEMNAT CASTIGATOR ISI VA PUBLICA OFERTA IN SEAP PENTRU A FINALIZA ACHIZITIA PRIN MIJLOACE ELECTRONICE
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT APLICABIL OFERTELOR CONFORME
Informații suplimentare
Nu se iau in considerare ofertele incomplete, depuse la alta adresa de e-mail sau depuse dupa termenul limita de depunere a ofertei. Orice comunicare, solicitare, inclusiv oferta, se transmit numai in scris prin mijloace electronice la adresa de marketing@smuct.ro. E-mail ul trebuie sa aiba o dimensiune de maxim 10mb. Daca documentele atasate depasesc aceasta dimensiune, se vor tranmite mai multe e-mail-uri, cu specificarea numarului acestora.Oferta se transmite pana cel tarziu la ora si data limita prevazuta in anunt. Riscurile transmiterii documentelor cad in sarcina operatorului economic (art.125 din HG 395/2016).La solicitarea autoritatii contractante , ofertantul desemnat castigator isi va publica oferta in catalogul electronic SEAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 90,230.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 42122410-7 - Pompe medicale
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546207
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.