Stingatoare auto tip P1 si trusa medicala auto
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Stingatoare auto tip P1 si trusa medicala auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 1,324.47. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform caiet de sarcini
Un kit de siguranta rutiera trebuie sa fie format din stingator auto tip P1 (o bucata) si o trusa medicala.
In total sunt necesare 17 kituri.
Condiții referitoare la contract
Conform caiet de sarcini
Condiții de participare
Ofertantul va elabora propunerea tehnica si financiara conform caiet de sarcini
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite prin e-mail la : roxana.melnic@achizitii.unibuc.ro ; contact@achizitii.unibuc.ro
Noua versiune a anuntului a fost publicata in urma identificarii unor informatii lipsa privind cantitatile solicitate, fara a aduce modificari in cuprinsul caietului de sarcini publicat initial.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,324.47
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 18143000-3 - Echipamente de protecție
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546194
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.