BizzLink
Se încarcă...

Stingatoare auto tip P1 si trusa medicala auto

Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti

„Stingatoare auto tip P1 si trusa medicala auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 1,324.47. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform caiet de sarcini

Condiții referitoare la contract

Conform caiet de sarcini

Condiții de participare

Ofertantul va elabora propunerea tehnica si financiara conform caiet de sarcini

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Ofertele se vor transmite prin e-mail la : roxana.melnic@achizitii.unibuc.ro ; contact@achizitii.unibuc.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,324.47
Termen limită
04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
18143000-3 - Echipamente de protecție
Categorie
Altele
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546194
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.