BizzLink
Se încarcă...

„Studii de fezabilitate – 2 loturi”

Autoritate contractantă: TERMOFICARE ORADEA S.A.

„„Studii de fezabilitate – 2 loturi”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Oradea, județul Bihor, de către TERMOFICARE ORADEA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 38,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Studii de fezabilitate – 2 loturi (Lot 1: Studiu de fezabilitate pentru obiectivul de investitii „Extindere retea termica de transport str. Cuza Voda”; Lot 2: Studiu de fezabilitate pentru obiectivul de investitii „Extindere retea termica pe strada Lamaitei”). Cod CPV 79314000-8. A se vedea Invitatia de participare nr. 12797 din data de 02.09.2026, publicata impreuna cu documentatia aferenta achizitiei pe site-ul entitatii contractante www.termoficareoradea.ro, sectiunea Achizitii publice - Invitatii de participare.

Condiții referitoare la contract

A se vedea Invitația de participare nr. 12797 din data de 02.09.2026, publicată împreună cu documentația aferentă achiziției pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare.

Condiții de participare

A se vedea Invitația de participare nr. 12797 din data de 02.09.2026, publicată împreună cu documentația aferentă achiziției pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare.

Criterii de atribuire

Atribuirea contractului se realizeaza, determinand (stabilind) oferta cea mai avantajoasa din punct de vedere economic, prin aplicarea criteriului de atribuire „pretul cel mai scăzut” dintre ofertele declarate admisibile, pe fiecare lot in parte.

Informații suplimentare

Documentatia aferenta achizitiei (Invitatia de participare, Teme de proiectare, Formulare si Contracte de servicii) este publicata pe site-ul entitatii contractante www.termoficareoradea.ro, sectiunea Achizitii publice - Invitatii de participare, având nr. 12797 din data de 02.09.2026. Eventualele solicitări de clarificări privind documentaţia de achiziție se pot transmite la adresa de e-mail: licitatii@termoficareoradea.ro, cel târziu cu 2 (două) zile înainte de data limită pentru depunerea (transmiterea) ofertelor. Entitatea contractantă va publica pe www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare, eventualele răspunsuri la solicitările de clarificări privind achiziția.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 38,000.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (9 zile rămase)
Locație
Oradea, Bihor
CPV
79314000-8 - Studiu de fezabilitate
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546373
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Contabilitate & Juridic în Oradea

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.