Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Premium(136 buc) și Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Basic (30 buc)
Autoritate contractantă: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA
„Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Premium(136 buc) și Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Basic (30 buc)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Timișoara, județul Timiș, de către DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 241,610.22. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Premium (136 buc) și Subscriptie anuala Microsoft 365 Business Basic (30 buc) conform caietului de sarcini anexat.
Condiții referitoare la contract
Conform caietului de sarcini anexat.
Condiții de participare
Oferta depusă de ofertant trebuie să conțină:
•Datele de identificare ale firmei (adresă, telefon/fax, persoană de contact);
•Certificatul constatator emis de Oficiul Registrului Comerțului (copie semnată „conform cu originalul”) sau echivalent, din care să rezulte obiectul de activitate al operatorului economic. Operatorul economic trebuie să aibă autorizate activități corespunzătoare furnizării produselor ce fac obiectul contractului
•Propunerea tehnică – va fi prezentată conform specificațiilor tehnice din caietul de sarcini. Întocmirea ofertei tehnice este obligatorie, astfel încât, în cadrul procesului de evaluare, informațiile prezentate să permită identificarea conformității cu specificațiile tehnice solicitate, acestea fiind minimale și obligatorii.
•Propunerea financiară – va fi exprimată în lei, cu două zecimale, fără TVA, și va reprezenta costul produselor descrise în caietul de sarcini.
•DECLARAȚIE privind neîncadrarea în prevederile art. 59 și 60 din Legea nr. 98/2016 - privind achizițiile publice (evitarea conflictului de interese);
•Declarație de acceptare a condițiilor contractuale;
•Acord cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal.
Criterii de atribuire
Cel mai bun raport calitate preț.
I. Componenta financiară – 70 puncte
Punctajul se acordă astfel:
Punctaj financiar = (Preț minim ofertat / Preț ofertă evaluată) x 70
II. Componenta tehnică – 30 puncte( Factorul tehnic 1 - 20 puncte; Factorul tehnic 2- 10 puncte ).
Factorii de evaluare si metodologia de punctare sunt deraliate la Cap.10 in caietul de sarcini.
Informații suplimentare
Ofertele în limba română, se vor depune până la data de 04.09.2026 ora 13:30 pe adresa de email achizitii@das.primariatm.ro şi vor cuprinde documentele de calificare, oferta tehnică şi cea financiară, precum şi toate formularele completate şi acceptate de către ofertant.Documentația aferentă achizitiei, inclusiv formularele necesare, este disponibilă pe site-ul instituției. Informatii suplimentare pot fi obtinute de la adresa email: achizitii@das.primariatm.ro. Oferta are caracter ferm si obligatoriu, din punctul de vedere al continutului pe toata perioada de valabilitate. Oferta trebuie sa fie semnata, pe propria raspundere, de catre ofertant sau de catre o persoana împuternicita legal de catre acesta.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 241,610.22
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 48500000-3 - Pachete software de comunicații și multimedia
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546259
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.