BizzLink
Se încarcă...

Switch KVM HDMI

Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ

„Switch KVM HDMI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru județul Cluj, de către INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ. Bugetul estimat este Max: RON 300.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Switch KVM HDMI, conform solicitarii de oferte atasate

Condiții referitoare la contract

Conform solicitarii de oferte atasate

Condiții de participare

Conform solicitarii de oferte atasate

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut

Informații suplimentare

Oferta se va transmite autorității contractante la adresa de e-mail: maria.tutui@cj.politiaromana.ro, până la data de 03.09.2026, ora 23:59, facând referire la numărul ADV al anunțului publicat în SEAP. Ofertele primite după data și ora specificată sau pe alte adrese de e-mail nu vor fi luate în considerare. Rezultatul achiziției va putea fi vizualizat în SEAP la secțiunea Cumpărări directe cu referire la numărul ADV al anunțului.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 300.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Cluj
CPV
32420000-3 - Echipament de rețea
Categorie
IT & Software
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546340
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.