BizzLink
Se încarcă...

Tablou electric Boboc

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA

„Tablou electric Boboc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Timișoara, județul Timiș, de către UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

U.M. 01221 Timisoara in calitate de autoritate contractanta delegata, doreste sa achizitioneze produse conform Caietului de sarcini atasat.

Condiții referitoare la contract

Perioada de livrare va fi de maximum 7 zile de la lansarea si acceptarea comenzii, in intervalul orar 08.00-16.00. Predarea si primirea se va face la sediul unitati beneficiare. Ofertele sa fie datate/inregistrate. Plata facturii se va face prin O.P. in termen de 30 de zile de la receptia tuturor serviciilor/produselor.

Condiții de participare

Persoana juridica, operator inscris in SICAP, cont deschis la Trezorerie.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai mic / produs.

Informații suplimentare

Prezenta nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra. Livrarea se va efectua in baza unei comenzi ferme trimise ulterior declararii ofertantului castigator. Ofertele se vor transmite pe adresa de e-mail a unitatii (achizitii.um01221@forter.ro sau prin fax:0356006913) pana la data mentionata. Orice oferta depusa dupa aceasta data si ora nu va mai fi luata in considerare. Persoana de contact: Sonea Daniel tel: 0724206786

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 5,000.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
31214500-4 - Tablouri electrice
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546122
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Instalații & Reparații în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.