Tub PEHD
Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.
„Tub PEHD” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 29,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
achizitia de tub PEHD in conformitate cu documentul atasat
Condiții referitoare la contract
Incheierea unui contract(daca se doreste participarea va rugam sa solicitati modelul de contract) .Plata se face cu OP la 120 zile de la receptia produselor Livrarea se va face loco Beneficiar Cluj Napoca, strada Cantonului fara numar ,jud Cluj', livrarea produselor se face la maxim 10 zile de la data incheierii contractului.
Condiții de participare
Transmiterea ofertei tehnice si financiare, in conformitate si cu specificatiile tehnice la prezentul anunt, nu mai tarziu de termenul prevazut in anunt, respectiv se va face la adresa de mail: ovidiu.mester@distributie-energie.ro . Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. Perioada de valabilitate a ofertei: minim 30 de zile de la data limita de depunere a ofertei. Eventuale solicitari de clarificari vor fi transmise la adresa de e-mail: ovidiu.mester@distributie-energie.ro . Se va răspunde doar la solicitări
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut, conform Specificatii tehnice din anunt. Nu se accepta oferta partiala sau incompleta. Nu se accepta oferta alternativa. Ofertele transmise/primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 29,400.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 44163230-1 - Racorduri pentru țevi
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546765
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.