Var lavabil
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Var lavabil” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 623.22. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
- Var lavabil, găleată 2,5 litri - 26 buc: - nr. de straturi recomandat: 2, mod de aplicare: rolă, pensulă, pulverizare cu aer; uscare pentru reacoperire: min. 4 ore; uscare finală: 24 ore; putere de acoperire: 8-10 mp/l/strat (funcție de tip suport și mod de aplicare), timp de uscare (la 20oC și 65% umiditate), temperatura de aplicare este 10 – 30oC, umiditatea aerului sub 70% (pentru a permite evaporarea optimă a apei din vopsea.
Condiții referitoare la contract
Plata facturii se face cu OP în maxim 30 de zile de la data înregistrării facturii fiscale la achizitor şi recepţia produselor,
Condiții de participare
Livrarea gratuit in 1 lună la Transelectrica SA-STT Craiova, str. Târgului, nr. 21 bis, loc. Craiova.Marfa va fi însoțită de Aviz de Însoțire a Mărfii.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Pe email la adresa: cosmin.roman@transelectrica.ro, telefon: +40 251307135 sau la fax: +40 251307108. Ofertele primite dupa data si ora limita nu vor fi luate in considerare. Ofertele trebuie sa fie valabile minim 30 de zile.Termenul limită de primire a ofertelor: 02.09.2026, ora 10.00 la Transelectrica SA-STT Craiova cu sediul în str. Brestei, nr. 5, Craiova.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 623.22
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 44190000-8 - Diverse materiale de construcții
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545973
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.