Verificare Tehnica Periodica Centrale termice – DGRFP Craiova
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA
„Verificare Tehnica Periodica Centrale termice – DGRFP Craiova” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Craiova, județul Dolj, de către DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA. Bugetul estimat este Max: RON 38,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
conform documentatie anexata
Condiții referitoare la contract
conform documentatie anexata
Condiții de participare
conform documentatie anexata
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
la tel. 0251 402290
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 38,000.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 71630000-3 - Servicii de inspecție și testare tehnică
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546601
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Design & Arhitectură în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.